Kargolama ve Teslimat

Tek seferde alınan birden fazla ürün, tek kargo ile toplu gönderilebilir.

OilMarkt.com dan yapmış olduğunuz alışveriş ödemesi Havale/Eft ile olması durumunda Havale/Eft bildirim formunu doldurup tarafımıza gönderdiğiniz anda siparişiniz onaylanacaktır. Kargolama süreci onaydan sonra başlayacaktır.

Gün içinde saat 16:00 a kadar göndermiş olduğunuz siparişleriniz stok durumuna göre aynı gün kargoya verilebilir, saat 16:00 dan sonra göndermiş olduğunuz siparişleriniz stok durumuna bakılmaksızın bir sonraki iş günü işlem görecektir.

Sipariş onayı sonrasında, 3 iş günü içinde ürünü kargolar ve kargo takip numarasını e-posta ve sms ile tarafınıza bildirilir.

Siparişlerim sayfanızdaki Sipariş Detayları bölümünden kargo bilgilerine ulaşabilir ve kargonuzu takip edebilirsiniz. Ürün satın alma sırasında, teslimat isminde belirtilen kişi adına, başka biri (güvenlik görevlisi, evdeki farklı kişi vb.) kimlik tespiti ile kargodan ürünü teslim almış olabilir. İlk olarak kargoyu başka birinin teslim alıp almadığını kontrol edin.

Kargo teslim edilmediyse musterihizmetleri@oilmarkt.com adresinden ve iletişim bilgileri bölümünde bulunan telefon numaralarından iletişime geçiniz.


No products

To be determined Kargo
0,00 ₺ Toplam

Siparişi Tamamla

Ara