Markalar

39 Markalar Vardır

 • 444 Motor Yağı Koruyucu ve Katkıları

  444 Motor Yağı Koruyucu ve Katkıları

  444 motor yağ katkıları ve otomotiv ürünleri alanında 1999 yılında kurulmuştur. 444 otomotiv ürünleri koşulsuz kalite ve %100 müşteri memnuniyetine vermiş olduğu önem sayesinde, 2 milyon satış adedi ile Türkiye’ deki satışı yapılan motor yağ katkılar ve otomotiv özel ürünleri grubunda, yerli ve yabancı markaların içinde en güvenilir ilk 5 marka içerisindedir.

 • At Bezir Yağları

  Garanti beziryağı firması 1940 yılına İstanbul Topçular’da kurulmuştur. Garanti bezir yağı firması bünyesi altında bulunan At İnce Bezir yağları ince ve kalın beziryağları ve keten yağlarının üretimini sağlamaktadır. Türkiye’deki ilke kurulan bezir firması olan Garanti Beziryağları 75 senelik tecrübesiyle Tuzla birlik organize sanayi bölgesinde üretimine devam etmektedir. Firma ahşap koruyucu birçok ürünün üretimini ve sürekli yenilenen teknolojiye ayak uydurmaktadır. Geniş ürün yelpazesiyle ahşap ürünlerinin korunması adına yeni ürünlerin ARGE çalışmasını sürekli olarak ilerletmektedir.

 • Best

  Ergin kimya firması tarafından üretilmekte olan, Türkiye’ de BEST markası ile otomotiv ve motosiklet bakım spreyleri ile pazarın lideri konumundadır. 1988 yılından bugüne boya, kimyasallar ve madeni yağlayıcı aerosol ürünleri ile geniş ürün yelpazesine sahiptir. Türkiye’ nin en büyük aeorsol üretim bandına sahip olan BEST aynı zamanda 11 yıldır kategorisinde ödüllere layık görülmüştür. Dün yanın birçok ülkesine ihracat yapmakta olan Ergin kimya BEST markası ile avrupa ve orta doğu ülkelerinde satışı yapılmaktadır.

 • Burtech

  CLN kimya firması tarafından ALMAN kalitesiyle üretimi sağlanan BURTECH ürünleri otomotiv, hırdavat, teknik hırdavat ve endüstriyel ürünler ile aerosol ve teknik ürünlerde tüketici çözüm ortağı olan yüksek kaliteli ürünler üretmektedir. “ALWAYS THE BEST” sloganı ile çıkmış olduğu uzun yolda, en geniş ürün gamına sahip ve sürekli yenilikçi ARGE çalışmaları ile ürünlerini müşterilerinin beğenisine sunmaktadır. Ana odak olarak müşteri memnuniyeti ilkesi olan Burtech, ürünlerinde kaliteyi her zaman iyileştirmektedir.

 • Castrol

  Castrol, uzun yıllardır motoryağı üretimi yapan önemli şirketlerdendir. Zorlu şartlarda yüksek performans sağlayan, ileri teknolojiye sahip yağların geliştirilmesini yapan Castrol endüstri, deniz, hava ve enerji sektörleri için üretim yapar.

  Castrol Hangi Ülkede Üretiliyor?

  Dünyanın önde gelen otomobil üreticileri ile ortaklaşa mühendislik çalışmaları yürüten firmanın Avrupa ve Afrika'da toplamda 8 adet üretim tesisi mevcuttur. Bu üretim tesislerinden biri Gemlik’tedir ve Gemlik’te üretilen Castrol motor yağları gibi pek çok ürün 20 farklı ülkeye ihraç edilir.

 • Elf

  Elf, TotalEnergies grubuna ait bir markadır ve dünya çapında madeni yağlar ve endüstriyel yağlar gibi birçok farklı yağ ürünü sunmaktadır. Elf madeni yağlar, yüksek performanslı otomobiller, ağır hizmet tipi araçlar, motosikletler ve deniz araçları dahil olmak üzere birçok farklı araç türü için özel olarak formüle edilmiştir. Araç motorlarını korumak, performansını artırmak ve yakıt tasarrufu sağlamak için geliştirilmiştir.

  Elf motor yağları, ayrıca Formula 1 yarışları dahil olmak üzere birçok farklı motor sporları için de resmi yağ tedarikçisi olarak hizmet vermektedir. Bu, Elf'in yüksek kaliteli ve yüksek performanslı yağlarına olan güvenilirliği ve itibarı açısından bir göstergedir.

 • F6

  1989 yılında kurulan Koçak Petrol ürünleri tarafından üretimi sağlanan F6 motor yağ katkı ürünleri Speedol Oil markasının iştarikidir. 1921 yılında ABD’ de kurulan ve yüksek performanslı ürünler üretimi sağlayan Speedol 1990 yılında Koçak Petrol ailesine katılmıştır. Speedol ve F6 markalarımızla yurtiçi ve ihracat pazarlarına yaptığımız satışların yanı sıra, ulusalar arası ve ulusal madeni yağ ve gres markalarına güvenilir ve kaliteli fason üretim hizmeti vermeye devam ediyoruz. Ayrıca hammaddeye ve pazara olan yakınlığımız sayesinde de iş ortaklarımıza lojistik avantajı sunuyoruz. F6 motor yağ ve yakıt katkıları ürünlerini Kocaeli - Gebze’de bulunan 4500 m2 si kapalı, 12.500 m2 toplam alan üzerinde kurulu Madeni Yağ ve Gres Harmanlama Dolum Tesisimizde ISO 45001, ISO 9001, ISO 14001 standartlarına uygun olarak üretim yapılmaktadır.

 • H-Mac

  Parlaklar madeni yağ firması tarafından kurulan H-Mac Lubricants aktif olarak antifriz ürünleri ile üretimini devam ettirmektedir. Türkiye’ nin her noktasına kadar satışı yapılmaktadır. Yetkili online satış noktası olan oilmarkt.com’ da orijinal ürünleri temin edebilirsiniz.

 • Liqui Moly

  Liqui Moly GmbH, Almanya'da 1956 yılında kurulan bir yağ ve kimyasal ürünler firmasıdır. İlk kurulduğu yıllarda sadece motor yağı üretimi yapan şirket, zamanla çeşitli otomotiv bakım ürünlerini de piyasaya sunmaya başlamıştır. Liqui Moly, bugün dünya çapında birçok ülkede kaliteli otomotiv bakım ürünleri ile tanınmaktadır.

 • Lubex

  Lubex motor yağları, Belgin Madeni Yağları tarafından üretilir. 1953 yılından bu yana yağ üreticiliği yapan Belgin Türkiye'nin sayılı yağ ihracatçılarından biridir. Lubex yağ markası ile birlikte Greson adı altında sunulan gresler uluslararası kalite standartları çerçevesinde üretilir. Hem kaliteli hem de son derece ekonomik şekilde sunulan motor yağları, 40'tan fazla ülkede, yerli ve yabancı otomotiv sektöründe kullanılmaktadır. TSE, ISO17025 belgelerinin yanı sıra TÜRKAK akreditesine sahip Belgin laboratuvarlarında geliştirilen Lubex markalı motor yağları, titiz Ar-Ge çalışmaları sonucu ortaya çıkar. Bu nedenle her bir motor yağı hem üstün performansa hem de farklı ek özelliklere sahiptir. Örneğin Lubex Primus C3-LA 5W-30 Partiküllü Motor Yağı benzinli ya da binek dizel araçlara uyumlu sentetik motor yağıdır. Aşınma ve korozyon gibi yıpranmalara karşı koruma sağlar.

 • Mobil

  Mobil motor yağları, araç motorlarının temizlenmesi, korunması ve yüksek performans sağlamasına yardımcı olur. Yüksek sıcaklıklara dayanıklı Mobil motor yağı çeşitleri, parçaların uzun ömürlü olmasında etkilidir. Asit özellikli kirleticileri de motor parçalarından uzak tutmak için Mobil motor yağı çeşitlerini kullanılabilir. Yeni nesil teknolojiyle üretilen Mobil motor yağı çeşitleri arasında; hidrolik yağlar, motosiklet yağları, kompresör yağları, ağır hizmet dizel araç yağları, binek ve hafif ticari araç yağları, tarım aracı yağları, tamamlayıcı ürünler, şanzıman ve diferansiyel yağları yer alır. Mobil motor yağı çeşitleri, motor aşınmasını önlemeye ve parçalar arası sürtünmeyi azaltmaya da yardımcı olur. Bunun yanı sıra Mobil motor yağ çeşitleri, kullanım alanına göre özel bileşenler ve katkı maddeleri kullanılarak, laboratuvar analizleri sonucu üretilir.

 • Motul

  Motul, 1853 yılında Fransa'nın Lille kentinde kurulmuştur. Başlangıçta, petrol ürünleri veya gres üreten bir şirket olarak faaliyet göstermiştir. Daha sonra 1930'lu yıllarda, araç motorları için motor yağı üretmeye başlamıştır. Bu dönemde, Motul, Fransa ve Avrupa pazarında öncü bir rol oynamış ve çok sayıda patent almıştır.

 • Petrol Ofisi

  1941 yılında İstanbul'da faaliyete başlayan Petrol Ofisi, benzin, kurşunsuz, dizel ve otogaz gibi akaryakıt ürünlerinin yanı sıra binek araç ve iş makinelerinin düzenli çalışması için çeşitli madeni yağlar üretir. Başarılı markanın ürünleri arasında binek/hafif ticari araç motor yağları, ağır ticari araç motor yağları, motosiklet yağları, endüstriyel yağlar, şanzıman ve diferansiyel yağlar, gresler ile antifriz, AdBlue, cam suyu gibi özel ürünler bulunur.

 • Shell

  1907 yılında Londra'da kurulan ve 1923 yılından bu yana Türkiye'de faaliyet gösteren Shell markası, gresler, endüstriyel yağlar gibi ürünlerden oluşan geniş bir madeni yağlar ürün portföyüne sahiptir. Hem binek araçlar hem de iş makineleri için üretilen Shell madeni yağ portföyünde Tellus, Gadus, Omala gibi gres ve endüstriyel yağ serileri öne çıkar. Bu serilerde yer alan ürünler, binek araç ve iş makinelerinin aksamlarını korurken daha yüksek verimle çalışmalarına yardımcı olur. Başarılı markanın yeni nesil motor yağı serileri olan Helix ve Rimula serilerinde yer alan ürünleri motor performansını artıracak özellikleriyle dikkat çeker.

No products

To be determined Kargo
0,00 ₺ Toplam

Siparişi Tamamla

Ara