Hakkımızda

OilMarkt.com, Parlaklar Madeni Yağ iştiraki olarak 2014 senesinde kuruldu. Motor yağı, Endüstriyel yağ, filtre ve akü ürünleri tedarikçi markası olarak 1985’den beri hizmet sunan Parlaklar, son kullanıcıya yönelik hizmet sunma amacıyla OilMarkt.com online satış sitesini hizmete açmıştır. Parlaklar Madeni Yağ, İstanbul ve Trakya bölgelerinin bayiliğini yaptığı EXCELL, VİSCOL LUBEX ve 444 MOTOR YAĞLARI gibi markaların yanında ihtiyaç duyulan tüm marka ve ürünleri uygun fiyat ve ödeme avantajlarıyla sunmayı hedefliyor.

H-MAC Ürünlerinin İmalatçısı

Parlaklar Madeni Yağ, 30 yılı aşkın mühendislik deneyim ve birikimlerinden faydalanarak hayata geçirdiği H-MAC ürünleri için uygun fiyat ve kampanya düzenlemektedir. H-MAC, yüksek performans ve güç sağlayan ürünleriyle daha iyi sürüş deneyimi yaşatmaktadır.

Geniş ürün yelpazesi ve indirimli fiyatlar!

OilMarkt.com, motor yağ katkılarından en iyi motor yağlarına, gres ve endüstriyel yağ ürünlerinden şanzıman ve diferansiyel yağlara kadar geniş ürün yelpazesiyle hizmet veriyor. Ayrıca akü, oto aksesuar ve yedek parça malzemeleri de uygun fiyata müşterilere sunuluyor. OilMarkt.com, belli zamanlarda kampanya ve indirimlerle bütçenize en uygun fiyata online alışveriş deneyimi yaşatıyor.

Güvenli alışveriş ve kapıda ödeme deneyimi

OilMarkt.com, akıllı e-ticaret sistemi kullanıyor. Kişi güvenliğini sağlayacak altyapı üzerine kurulan site, SSL güvenlik sertifikasına sahiptir. Kredi kartı bilgilerinizi kayıt altına almadan ve bankaya şifreli olarak göndererek, güvenli ödeme yapabilmenizi sağlıyor. Sitede, kredi kartı olmayanlar veya online alışveriş sırasında kredi kartı kullanmak istemeyenler için kapıda ödeme yöntemi yer alıyor.

OilMarkt.com ile ilgili arzu, istek ve şikayetler için müşteri temsilcisini arayabilir veya e-posta gönderebilirsiniz.


No products

To be determined Kargo
0,00 ₺ Toplam

Siparişi Tamamla

Ara